انجام پایان نامه علوم تربیتی (تمام گرایشها) + مشاوره رایگان❤️

کدام گرایش های رشته علوم تربیتی در مقطع ارشد در موسسه آسان پی اچ دی انجام می شوند؟

  • انجام پروپوزال و پایان نامه برنامه‌ریزی درسی
  • ارائه مقاله بیس، انتخاب موضوع و نوشتن پروپوزال و پایان نامه تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش
  • مدیریت آموزشی
  • آموزش و بهسازی منابع انسانی
  • انجام پروپوزال و پایان نامه آموزش بزرگسالان
  • تحقیقات آموزشی
  • ارائه مقاله بیس، انتخاب موضوع و نوشتن پروپوزال و پایان نامه تکنولوژی آموزشی
  • انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی

 

هزینه انجام پروپوزال و پایان نامه در کارشناسی ارشد علوم تربیتی چقدر است؟ پرداخت هزینه چگونه است؟

موسسه آسان پی اچ دی همیشه قیمت های معمول و عرف را برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه دریافت کرده و سعی کرده همیشه برخی خدمات مانند انتخاب موضوع و دادن مقاله بیس و پاورپوینت دفاع را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار دهد. همه پرداخت ها به صورت مرحله ای و با تحویل کار خواهد بود و تمامی اصلاحات به صورت رایگان و بدون پرداخت مبلغ اضافی در اسرع وقت انجام می شود.

 

– درخواست انتخاب موضوع، مقاله بیس، نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه رشته علوم تربیتی

دانشجویان رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می توانند از طریق تماس تلفنی، پیام واتساپی، پیام تلگرام به شماره های زیر درخواست خود را مطرح کنند:

اطلاعات تماس

تلفن تماس: 09196357660

واتساپ: 09196357660

تلگرام: 09196357660

 

تمام بایدها و نبایدهای پایان نامه‌های علوم تربیتی ارشد و دکتری! چگونه باید هر کدام از این موارد انجام شوند؟

دانشجویان علوم تربیتی در دانشگاه‌های مختلف کشور اعم از تهران، اصفهان، تبریز یا سایر دانشگاه‌ها که در مقطع ارشد و دکتری باید در گرایش‌های مختلف پایان نامه‌های خودشان را به خوبی برنامه ریزی کنند که انجام دهند. در مقطع ارشد گرایش علوم تربیتی رشته علوم تربیتی دارای گرایش‌هایی مثل برنامه ریزی درسی، تحقیقات آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، تکنولوژی آموزشی، مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی، علوم تربیتی و تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش و گرایش‌های دیگر در مقطع دکتری مانند روانشناسی تربیتی، مدیریت آموزشی، برنامه ریزی درسی و تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت، این ها همگی باید موضوعات خاص خودشان که باز از دل جامعه در می‌آید و یک مشکلی را حل می‌کند، باشد. همچنین در انتخاب موضوع باید به مشاوره با استاد راهنما اهمیت داده شود که بتواند دانشجو خیلی خوب از پس کار بربیاید. نوشتن پایان نامه و انجام آن می‌تواند وقت زیادی از دانشجو بگیرد. بعضی دانشجویان ترجیح می‌دهند که از مشاوران استفاده کنند و همیشه به دنبال بهترین مؤسسه برای نگارش تز دکتری یا پایان نامه ارشد برای رشته علوم تربیتی می‌گردند. در این بین بعضی مؤسسات هستند که قدیمی هستند و حرفه‌ای تر عمل می‌کنند. خدمات پشتیبانی آن‌ها تا انتها و تا زمان دفاع برای دانشجویان دایر هست و همیشه از نظریه کارشناسی استفاده می‌کنند. طبیعتاً یک سری ویژگی‌ها هم هست که می‌توانیم مؤسسات خوب را از مؤسسات بد برای مشاوره پایان نامه علوم تربیتی تشخیص دهیم. یکی از آن‌ها در دسترس بودن همیشگی و سهولت ارتباط با کارشناسان مربوطه است. باید کارشناس در همان رشته علوم تربیتی باشد و نه رشته‌های دیگر که بتواند کاملاً اشراف بر موضوعات و متغیرها داشته باشد. همچنین باید یادگیری لازم و کمک‌های لازم را در مواقع مختلف و در سطوح مختلف در فصل‌ها به دانشجو ارائه دهد که دانشجو برای دفاع در هیچ زمینه‌ای گنگ نماند.

در بعضی گرایش‌های رشته علوم تربیتی مانند پایان نامه آموزش و پرورش تطبیقی یا آموزش و پرورش استثنایی، آموزش بزرگسالان، مشاوره و راهنمایی، آموزش بهسازی منابع انسانی، در این‌ها یا برنامه ریزی آموزش از راه دور می‌تواند موضوعات خیلی خاص و خیلی خوبی انتخاب شود که الان دغدغه جامعه هم هست و می‌تواند نتایج این پایان نامه‌ها در مقطع ارشد و دکتری برای این سازمان‌ها استفاده شود. طبیعتاً دانشجو باید دقت کند در همه مراحل اعم از نوشتن پروپوزال و همچنین نوشتن خود پایان نامه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری کیفیت لازم را باید داشته باشد و وقت بیشتری بگذارد تا بتواند یک پایان نامه خیلی خوب را و یک تز خیلی خوب را از خود به جای بگذارد. مثلاً برای نوشتن پروپوزال باید حتماً آخرین فرمت پروپوزال را از دانشگاه فرم خام را بگیرد و شروع به نو شتن کند. از بیان مسئله شروع کند و تا منابع همه را پر کند. اسامی استاد راهنما، استاد راهنما طبیعتاً اصلاحاتی بر پروپوزال وارد می‌کند که باید با دقت و گذاشتن وقت کافی اصلاحات را برطرف کنند که مشاوره گرفتن از مؤسسات می‌تواند باعث شود که این اصلاحات زودتر برطرف شود و همچنین از نظر نرم افزاری، آنالیز و سایر موارد یا مدل تحقیق دانشجو کاملاً یاد بگیرد و حتی می‌تواند نرم افزارهایی که در پایان نامه‌اش استفاده می‌شوند را کاملاً در چند جلسه یاد بگیرد تا بتواند موقع دفاع توضیحات لازم را بدهد.

طبیعتاً در این زمینه بعضی از مؤسسات مانند مؤسسه آسان پی اچ دی با گذاشتن وقت کافی و داشتن متخصصان می‌تواند راهنمایی لازم را برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری علوم تربیتی انجام دهد. باید بعد از اتمام پایان نامه و تأیید اساتید، متن پایان نامه مورد ویرایش قرار بگیرد و طبق فرمت دانشگاه در بیاید و ضمناً خود دانشجو هم باید در جلسات مشاوره شرکت کند و از فصل اول که مقدمه است تا فصل آخر که نتیجه گیری، بحث و پیشنهاد است، کاملاً مشاوران برای او توضیح دهند و این می‌تواند خیلی در جلسه دفاع مؤثر باشد چون داوران سئوالاتی می‌کنند که ممکن است دانشجویی که اصلاً یاد نگرفته است در این سئوالات بماند و مشخص شود که کار را جای دیگری انجام داده است. طبیعتاً دانشجوی علوم تربیتی می‌داند که پایان نامه و انجام خوب آن می‌تواند در آینده شغلی وی نقش داشته باشد و همچنین در روند تحصیلات آکادمیک او در مقاطع بالاتر چه برای کارشناسی ارشد چه برای مقطع دکتری. همچنین رزومه خوبی می‌شود هم پایان نامه و هم مقالاتی که از آن استخراج می‌شود، برای شغل‌های آینده‌اش بخصوص کسانی که می‌خواهند در دانشگاه مشغول باشند یا جزء اساتید آینده دانشگاه باشند.

یکی از بحث‌های مهم در انجام تز دکتری علوم تربیتی این است که آنالیز داده‌های جمع آوری شده می‌باشد. بسیاری از پایان نامه‌ها دارای موضوعاتی هستند که هم کار کتاب خوانی دارند و هم کار میدانی؛ بنابراین داده‌هایی که از کار میدانی جمع‌آوری می‌شود باید آنالیز شود. توسط نرم افزار مربوطه و آزمون‌های مربوطه و به همین دلیل دانشجو می‌تواند از مشاوران آماری خیلی خوب استفاده کند و داده‌هایش را آنالیز کند.

برای انتخاب یک موضوع خوب در رشته علوم تربیتی و در گرایش‌های مختلف آن، می‌توانیم با دانشجویان سال بالاتر مشورت کنیم. یکی از مواردی دیگری که می‌تواند به موضوع کمک کند، رساله‌هایی است که در سال‌های قبل نوشته شده‌اند و در فصل آخر پیشنهادهای پژوهشی برای کارهای آینده می‌دهند. همچنین جستجوی آخر مقالاتی که در این زمینه وجود دارد، چه در پایگاه‌های علمی داخلی و چه در پایگاه‌های خوب خارجی می‌تواند خلأها و کمبودها در زمینه‌ها و اسکوپ‌های مختلف را به ما بدهد و بنابراین به دانشجو می‌تواند در پیدا کردن موضوع خیلی خوب برای این رشته مؤثر باشد. طبیعتاً برای دانشجویان دکتری و در موارد کمتر برای کارشناسی ارشد، ارائه مقاله خوب از تز و رساله علوم تربیتی، می‌تواند خیلی در گرفتن نمره خوب و داشتن رزومه مؤثر باشد. انجام پایان نامه با کیفیت بالا، باعث می‌شود که گرفتن اکسپت و پذیرش از ژورنال‌های معتبر بسیار راحت‌تر باشد. تمام دغدغه دانشجو باید این باشد که بهترین نمره را برای پایان نامه بگیرد و از صدم‌های نمره هم نگذرد. اگر لازم است مقاله هر چند تا، دو یا سه مقاله برای مقطع دکتری و شاید یک یا دو مقاله برای مقطع ارشد کافی باشد برای این که حداکثر نمره را بگیرد. نوشتن با کیفیت خود رساله و پایان‌نامه می‌تواند در گرفتن نمره بالا مؤثر باشد. همچنین کیفیت جلسه دفاع و پاسخ دادن به سئوالات احتمالی داوران نیز می‌تواند در نمره دهی بسیار مؤثر باشد.

در برخی گرایش‌ها مثل گرایش پیش دبستانی علوم تربیتی، دپارتمان‌ها و سازمان‌های مختلفی می‌توانند اسپانسر باشند و دغدغه‌های زیادی دارند و اولویت‌های پژوهشی دارند که دانشجو با جستجوی بعضی از این‌ها می‌تواند با یکی از سازمان‌ها قراردادهایی را ببندد که بتواند از لحاظ انجام کار اسپانسر دانشجو شود.

کل بحث در علوم تربیتی این که اصلاً رشته علوم تربیتی برای چه کسی مناسب است؟؛ کدام درس‌ها را می‌گذراند؟؛ گرایش‌های آن کدامند و این که مهمترین درس‌های دانشگاهی آن کدام است؟؛ فارغ التحصیلان به چه کارهایی مشغول می‌شوند؟؛ بازار کار این رشته چیست؟؛ امکان ادامه تحصیل دارد یا خیر؟؛ چه توصیه‌ای می‌شود برای کسانی که تازه وارد رشته علوم تربیتی شده‌اند؟ و در ادامه می‌خواهند پایان نامه‌هایشان را چگونه بگذرانند؟ همه و همه می‌تواند دغدغه دانشجو باشد که یک مشاور و یک مؤسسه مشاوره‌ای خوب، می‌تواند به تمامی این سئوالات پاسخ دهد و راه را برای انجام کار تسهیل کند.

5/5 - (1 امتیاز)
پیمایش به بالا
به بالا بروید