درباره موسسه آسان پی اچ دی AsanPHD

موسسه آسان پی اچ دی با بهره گیری از فارغ التحصیلان نخبه و تشکیل یکی از کامل ترین گروه های مشاوره، نگارش و انجام پایان نامه و رساله در مقطع دکتری و همچنین کارشناسی ارشد در همه رشته های دانشگاهی مانند مدیریت، روانشناسی، علوم تربیتی و حسابداری توانسته به بهترین شکل پاسخگوی نیازهای دانشجویان باشد. پاسخگویی و کیفیت بالای کار رمز موفقیت این موسسه می باشد.

مشاوران و متخصصان این مجموعه همیشه آماده پاسخگویی به سوالات دانشجویان بوده و مشاوره رایگان را برای انتخاب موضوع، انجام پایان نامه، آنالیز کیفی و کمی با نرم افزارهای مختلف مانند SPSS، مکس کیودا (MAXQDA)، متلب (Matlab)، روش های کیفی آنالیز تم (theme Analysis)، تحلیل مضمون، گراندد تئوری، فراقوم نگاری، تحلیل موقعیت، استخراج مقاله از رساله و تبدیل پایان نامه به کتاب انجام می دهند. همچنین برای دانشجویان مقطع دکتری گرفتن اکسپت (پذیرش) مقاله ها از ژورنال های علمی پژوهشی و آی اس آی (ISI) و چاپ مقاله به صورت تضمینی و در کمترین زمان برای دفاع انجام می شود. همچنین در این موسسه کلیه راهنمایی ها و مشاوره برای انجام پروپوزال دوره دکتری و کارشناسی ارشد بعد از انتخاب موضوع در رشته های مختلف مانند مدیریت، روانشناسی و علوم تربیتی و حسابداری انجام می گیرد.

دانشجویان دانشگاه های خارجی باید توجه داشته باشند که در موسسه آسان پی اچ دی کار انجام پروپوزال، پایان نامه و رساله به زبان انگلیسی برای دانشگاه های خارجی با رعایت تمامی موارد مربوط به کپی نبودن و سایر موارد انجام می گیرد. کیفیت نگارش تز دکتری در این مجموعه همیشه بالا بوده و دانشجویان بهترین نمرات را با راهنمایی و مشاوره متخصصان ما گرفته اند.

به این خاطر که از پروسه انتخاب موضوع رساله و پایان نامه، انجام پروپوزال دکتری و کارشناسی ارشد، نگارش و مشاوره پایان نامه یا رساله دکتری، استخراج مقاله، پذیرش و چاپ مقاله و دفاع از پایان نامه در کنار دانشجویان بوده اند و به تمامی سوالات آنها پاسخ داده و کلیه موراد درخواستی استاد راهنما را رفع نموده اند.

بدین ترتیب موسسه آسان پی اچ دی توانسته در سطحی متفاوت از سایر موسسات داخلی فعالیت کرده و اعتماد کامل دانشجویان را برآورده ساخته به نحوی که اکثر دانشجویان یکدیگر را به این موسسه معرفی می کنند. همچنین ترجمه و تایپ کلیه متون تخصصی برای پایان نامه توسط مترجمین همین مرکز انجام می شود که دارای کیفیت بالا برای استفاده در رساله می باشد.

از نظر هزینه های پرداختی برای پایان نامه و پروپوزال باید به اطلاع برسانیم که تمامی هزینه ها به صورت کارشناسی و با کمترین قیمت برآورد و به صورت مرحله ای و با تحویل و همچنین تأیید کار توسط استاد راهنما گرفته خواهد شد که دانشجو نگرانی کمتری در طول روند انجام کار تز داشته باشد. بدین گونه تمامی مراحل را این موسسه برای دانشجویان به صورت تضمینی درآورده که همین باعث متمایز شدن موسسه آسان پی اچ دی شده است. 

آسان پی اچ دی

هزینه مناسب

تمامی هزینه ها به صورت کارشناسی و با کمترین قیمت برآورد و به صورت مرحله ای و با تحویل و همچنین تأیید کار توسط استاد راهنما گرفته خواهد شد که دانشجو نگرانی کمتری در طول روند انجام کار تز داشته باشد

پشتیبانی ویژه

موسسه آسان پی اچ دی توانسته در سطحی متفاوت از سایر موسسات داخلی فعالیت کرده و اعتماد کامل دانشجویان را برآورده ساخته به نحوی که اکثر دانشجویان یکدیگر را به این موسسه معرفی می کنند.

خدمات متنوع

انتخاب موضوع، انجام پایان نامه، آنالیز کیفی و کمی با نرم افزارهای مختلف مانند SPSS، مکس کیودا (MAXQDA)، متلب (Matlab)، تحلیل مضمون، گراندد تئوری، تحلیل موقعیت، استخراج مقاله از رساله و تبدیل پایان نامه به کتاب

موفقیت ما نتیجه اعتماد شماست

+
اکسپت و چاپ مقاله تضمینی
+
آنالیزهای پیشرفته آماری
0 +
پایان نامه ارشد
5/5 - (2 امتیاز)
پیمایش به بالا
به بالا بروید